Spojení Sharm el-Sheikh Hurghada a zpět letadlem od 414 EGP

hurghada-sharm-el-sheikh-letecky-02Výborná zpráva potěší všechny dovolenkáře i turisty, cestující Egyptem. Událost, která byla oznámena letos na jaře se již za několik týdnů stane skutkem: 15. srpna 2015 bude totiž zahájen provoz na nové pravidelné letecké lince, spojující rudomořská letoviska Hurghada a Sharm el-Sheikh.

Lety mezi hlavními turistickými destinacemi Egypta bude provozovat společnost EgyptAir Express. Díky tomuto spojení tak bude umožněno rychlejší odbavení turistů, kteří cestují za historickými památkami z poloostrova na pevninskou část, stejně tak, jako umožní zájemcům z Hurghady bezproblémovou návštěvu proslulé a vyhlášené destinace na Sinaji.

Letecké spojení tak rozšiřuje stávající námořní mezi Hurghadou a Sharm el-Sheikhem. Létat se bude pravidelně třikrát týdně, vždy v úterý, ve čtvrtek a v neděli. Ještě není známo, jakým letadlem budou lety obsluhovány, předpokládá se nasazení buďto vrtulového Q-400 nebo letounu Embraer ERJ-170. Let bude trvat méně než jednu hodinu. Cena zpáteční letenky by měla začínat na velmi příjemných 414 egyptských librách.

zdroj zde, více info EgyptAir Express

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *