Štítky: Úrazy

Člun zachytil turistu při šnorchlování – video 0

Člun zachytil turistu při šnorchlování – video

27.2.2012 – V letovisku Sharm el Sheikh došlo 13.2.2012 k tragické události – projíždějící motorový člun zachytil ukrajinského turistu, který šnorchloval v Rudém moři. Nehoda vešla ve známost poté, co ji druhý ukrajinský turista, který šnorchlování nahrával kamerou zpod hladiny, zveřejnil na serveru Youtube. Slabším náturám sledování videa nedoporučujeme.

Aktualizace – očití svědkové útoků žraloka v Egyptě 0

Aktualizace – očití svědkové útoků žraloka v Egyptě

Film Čelisti na vlastní kůži – tak si téměř museli připadat očití svědkové útoků žraloka na koupající se turisty v Rudém moři v oblasti populárního egyptského letoviska Sharm El Sheikh. O události, při které došlo k velmi vážným zraněním třech ruských a jednoho ukrajinského rekreanta, jsme informovali v předchozím článku, nyní přinášíme aktualizaci s výpovědí očitých svědků žraločího útoku.

Egypt: Žralok útočí nedaleko Sharm El Sheikh 0

Egypt: Žralok útočí nedaleko Sharm El Sheikh

Zpravodajským světem se včera rozlétla zpráva o opakovaném útoku žraloka na šnorchlující/potápějící se turisty v Rudém moři poblíž egyptského letoviska Sharm El Sheikh. Původní zprávy hovořily o dvou útocích, která má údajně na svědomí stejný žralok. Napadenými potom byli do jednoho turisté z Ruska – zprávy hovoří o třech nebo čtyřech osobách s vážnými zraněními včetně amputací některých končetin.