Požár zlikvidoval restauraci hotelu Grand Hotel, Hurghada

Pokud se chystáte na svoji dovolenou v Egyptě, a máte rezervován pobyt v hotelu Grand Hotel v rudomořském letovisku Hurghada, měli byste zbystřit pozornost, to zaprvé, a kontaktovat cestovní kancelář, od které jste si zájezd do Egypta pořídili. Je totiž možné (a minimálně v nejbližších dnech pravděpodobné), že budete ubytováni někde jinde. Důvod? Požár, který zlikvidoval restauraci hotelu.

Požáry v hotelech egyptských letovisek nejsou zase tak běžnou „atrakcí“, aby se nad nimi jenom mávlo rukou s poznámkou, že to bude „v poho“, oni to nějak vyřeší. Je i vcelku s podivem, že v klimatu, panujícím v Egyptě, a při chování některých turistů, nejsou požáry častější (ne snad, že by si to někdo přál)…

Ovšem v Grand Hotel v Hurghadě způsobil tentokrát oheň velké škody. Požár zdevastoval restauraci a pouze díky zásahu jednotky civilní obrany se nerozšířil do dalších částí hotelu. Čtyři Egypťané byli při požáru zraněni; předběžné odhady hovoří o škodách ve výši 8 milionů egyptských liber.

Turisté v hotelu požárem ohroženi nebyli – okamžitě došlo k evakuaci lidí z pokojů a následně byli přemístěni do jiného hotelu.

zdroj např.: Almasryalyoum

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *