Rusové se řítí zpět do Egypta. Škoda :-)

Jenom krátká aktualita – po známých událostech, ke kterým došlo v Egyptě – zejména v Káhiře (a které byly v tzv. západních „demokraciích“ nevíme proč označeny za jakési „revoluční hnutí“ ???), došlo ke krátkodobému útlumu turistického ruchu ve smyslu dovolených v Egyptě. Zejména Hurghada v minulých dvou měsících dramaticky změnila skladbu turistů a rekreantů, kteří obsadili místní hotely. Rusové totiž z obav před stavem, panujícím v „porevoluční“ době v Hurghadě nebo v Sharm El Sheikh, dočasně zastavili přísun dovolenkářů.

Hotely tak z ničeho nic přestaly vonět (nebo zapáchat – podle toho, jaký je váš vztah k barelům alkoholu) vodkou a všudepřítomné ruské nápisy najednou vypadaly jako novodobější součást nerozluštitelné egyptské historie. Tak s tím je konec – i ruským cestovním kancelářím a agenturám se zdá, že egypťané si své už „odbojovali“, naložily první letadla a frrrr – v tuto chvíli už se opět na ulicích v Hurghadě brebentí hlavně „parůski“ :-(.

Jen na vysvětlenou: povzdech „škoda“ v nadpisu příspěvku je spíš myšlen jako vtip, mnoho novodobějších Rusů už se chová tak, jako průměrný Čech. Ale jestli je to dobře…

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *