Hurghada – potápění v Egyptě se slevou?

Potápění v Hurghadě? Mnoho turistů si pouze odfrkne a „znalecky“ podotkne, že potápět se v Egyptě má smysl pouze v Sharmu, Dahabu, Marsa Alam či Tabě. To je ovšem nesmysl, nepotápíte se přece u pláží se zničenými korály – za perlami hlubin Rudého moře v Egyptě se vypravíte dál od pobřeží, kam vás zaveze loď potápěčského centra.

Vybrat si to nejkvalitnější (resp. to s nejlepším poměrem cena/zážitek) bývá často velký problém – počet center je skutečně velký, nejlépe je vybrat si např. na základě doporučení důvěryhodné osoby, mající s některým z nich osobní zkušenost, případně vyjít ze zkušeností cestovatelů na internetových fórech (bohužel – objektivní pohled získá člověk pouze porovnáním dostatečného množství recenzí či hodnocení, a to je právě problém diskusí v češtině, kterých je málo, a obecně se dá napsat, že obsahují spíš pouze negativní zkušenost s „něčím“, která může být ovšem pouze subjektivním pohledem) – se zárukou lze doporučit pouze fóra v angličtině, zejména stránky Tripadvisor.com.

Naše stránky byly upozorněny navrátivším se turistou z Hurghady na cenovou akci, kterou v těchto dnech – údajně – nabízí jedno z nejstarších potápěčských center v Hurghadě s názvem Diamond Red Sea, a spočívající v 30% slevě při rezervaci více než dvou zájemců. Ovšem nám se nepodařilo tuto informaci ověřit na internetových stránkách Diamond Red Sea, kde je pouze info o slevě v případě skupinové objednávky…

Takže pokud směřujete do Hurghady s cílem potápět se, můžete se stavil v El Daharu v hotelu Snafer, kde má společnost své centrum, a vše si ověřit. Diamond Red Sea má totiž pro zájemce nabídky velmi lákavé, a i bez slev cenově zajímavé – pro info o lokalitách a cenách si projděte jejich internetové stránky.

No a pokud se chcete přesvědčit o tom, co je na ponorech s touto společností k vidění, můžete se podívat na videa z potápění na stránkách Vaše cestovatelské video, pořízená jedním z účastníků.

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *