Sahl Hasheesh je prý stále populárnější

Všimli jste si? Na mnoha internetových stránkách se množí poloreklamní zprávy, týkající se jednoho z novějších letovisek Egypta na pobřeží Rudého moře s názvem Sahl Hashees. Tyto zprávy informují o boomu turistů, kteří mají o svoji dovolenou Egypt v této lokalitě zájem. Jak začíná být populární, jak je tam vše skvělé, atd.atd….

Sahl Hasheesh není letovisko ve smyslu Hurghady či Sharm El Sheikh. Je to spíše další megaresort (typu např. Makadi Bay spadající pod Hurghadu), resp. má snahu se jím stát či dokonce stanout na vrcholu kvality podobných lokalit. Ze správního hlediska je součástí již zmiňované Hurghady, z našeho pohledu jde prostě pouze o ucpání prostoru mezi Hurghadou a Makadi :-). Ale ne, to byl vtip.

My bychom rádi napsali něco víc, ovšem co víc psát o několika sousedících hotelech? Co vyzdvihnout (samozřejmě v porovnání např. s již zmiňovaným Makadi Bay), když je vše téměř na té samé úrovni? (dodejme, že na úrovni vysoké) Původně jsme chtěli – právě kvůli množícím se odkazům na Sahl Hasheesh – přidat charakteristiku této lokality na samostatnou popisnou stránku, ale zatím asi zůstaneme pouze u tohoto článku.

Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, jak to v Sahl Hasheesh vypadá, můžete se mrknout na cestovatelské video Sahl Hasheesh.

Jeden z oslavných zdrojů v angličtině o Sahl Hasheesh.

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *