Velká rekonstrukce centra letoviska Hurghada – video

V nejednou komentáři a nově i v diskusi se objevují dotazy či naopak upozornění na to, že v novějším centru Hurghady – v Sakkale, přesněji řečeno na hlavní ulici Sheraton, probíhá už delší dobu renovace silnic, chodníků a dalších ploch. Protože je tato oblast velice populární zejména pro ty, kteří tráví rádi svoji dovolenou v Egyptě přímo uprostřed toho největšího turistického „mumraje“ a ruchu, nebude na škodu si ukázat na videu, jak to vlastně v těchto dnech v Hurghadě vypadá.

Egypt Hurghada Sheraton street opravyV Hurghadě – Sakkale se v těchto týdnech skutečně kope, bourá, asfaltuje a vyzdívá – zkrátka probíhá tu velmi čilý stavební ruch. Ponejprv jsme si říkali, že toho snad ani nebylo třeba – ti, kdo navštěvují Hurghadu pravidelněji si jistě vzpomenou, že vozovky v centru byly opraveny vcelku nedávno. Ovšem teprve když jsme se dozvěděli, že rekonstrukce se zásadně dotýká také rozložení a změny velikostí ploch (silnic, chodníků, odstavných ploch či parkovišť), přijde nám to docela logické a k dobru věci.

Egypt Hurghada Sheraton street opravy 2Na videu si můžete prohlédnout, jak to v těchto dnech v centru Hurghady vypadá. Určitě se z něj ovšem nedozvíte, zda se právě před vámi vybraným hotelem, do kterého zítra odlétáte, nebude pozítří asfaltovat…

Sdílejte:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *